Последние новости

Ученые пытаются добиться вручения патента за изобретения искусственному интеллекту 13.08.2019
Ученые пытаются добиться вручения патента за изобретения искусственному интеллекту
Ученые из Университета Суррея (Великобритания) и разработчик системы Dabus AI просят признать искусственный интеллект автором двух патентов. Заявки с такой...
Бесплатные полиэтиленовые пакеты в магазинах хотят запретить. 09.08.2019
Бесплатные полиэтиленовые пакеты в магазинах хотят запретить.
Оборот пластиковых пакетов в Украине планируют ограничить. 28.01.2019 под номером 9507 был зарегистрирован законопроект об уменьшении количества пластиковых...
Отныне в Киеве регистрационный номер мощности можно получить за 24 часа 07.08.2019
Отныне в Киеве регистрационный номер мощности можно получить за 24 часа
С 1 августа 2019 государственная регистрация и присвоение личного регистрационного номера мощности в Киеве происходит за 24 часа с момента...
Все новости

vk48    fa48

МКТУ 10-2013

Т О В А Р И

КЛАС 1 Хімічні пpодукти, пpизначені для викоpистовування в пpомисловості, науці, фотогpафії, сільському господаpстві, садівництві та лісівництві; необpоблені синтетичні смоли, необpоблені пластмаси; добрива; хімічні речовини для гасіння вогню; препарати для термообробляння і паяння металів; хімічні речовини для консеpвування хаpчових пpодуктів; дубильні pечовини; клейкі pечовини на пpомислові потреби.

КЛАС 2 Фарби, політури, лаки; препарати-запобіжники корозії металів і руйнуванню деревини; барвники; протрави; необроблені природні смоли; листові і порошкові метали для художньо-декоративних робіт і друкування.

КЛАС 3 Вибілювальні препарати та інші речовини для прання; чистильні, лискувальні, знежирювальні та абразивні препарати; мило; парфуми, ефірні олії, косметика, лосьйони для волосся; зубні порошки і пасти.

КЛАС 4 Технічні мастила і оливи; мастильні матеріали; речовини для вбирання, змочування і пов'язування пилу; паливо (в тому числі моторний бензин) і світильні речовини; свічки, ґноти для освітлювання.

КЛАС 5 Фармацевтичні, ветеринарні препарати; гігієнічні препарати на лікáрські [медичні] потреби; дієтичні продукти і речовини на лікáрські [медичні] чи ветеринарні потреби, дитяче харчування; дієтичні добавки для людей і тварин; пластирі, перев'язувальні матеріали; матеріали для пломбування зубів і виготовляння зубних виліпків; дезінфікувальні засоби; препарати для нищення паразитів і шкідників; фунгіциди, гербіциди.

КЛАС 6 Звичайні метали та їхні сплави; металеві будівельні матеріали; перемісні металеві конструкції та споруди; металеві матеріали рейкових колій; неелектричні металеві канати і дріт; дрібні металеві вироби; металеві труби; сейфи; вироби із звичайних металів, що не належать до інших класів; руди.

КЛАС 7 Машини і верстати; двигуни (крім призначених для наземного транспорту); муфти, з'єднувачі, зчепи та передавачі (крім призначених для наземного транспорту); сільськогосподарське знаряддя, крім знаряддя з ручним рушієм; інкубатори для яєць; торговельні автомати.

КЛАС 8 Ручне знаряддя та інструменти; ножі, виделки, ложки; холодна зброя; бритви.

КЛАС 9 Наукові, морські, геодезичні, фотографічні, кінематографічні, оптичні, важильні, вимірювальні, сигналізаційні, контрольні (перевіряльні), рятувальні і навчальні прилади та інструменти; прилади та інструменти для передавання, перемикання, перетворювання, акумулювання, регулювання або контролювання електрики; апаратура для записування, передавання і відтворювання звуку або зображень; магнітні носії інформації, записові диски; компакт-диски, DVD та інші цифрові записові носії інформації; механізми для апаратів з передоплатою; касові апарати, рахувальні машини, засоби обробляння інформації, комп’ютери; комп’ютерні програмні засоби; пристрої для гасіння вогню.

КЛАС 10 Лікáрські [медичні], зокрема хірургічні та зубничі [стоматологічні], і ветеринарні прилади та інструменти, протези кінцівок, очей і зубів; ортопедичні вироби; матеріали для накладання швів.

КЛАС 11 Устаткoвання для освітлювання, нагрівання, виробляння пари, куховарення, холодження, сушіння, вентилювання, водопостачання та на санітарно-технічні потреби.

КЛАС 12 Транспортні засоби; засоби переміщування по землі, по воді, повітрям.

КЛАС 13 Вогнепальна зброя; боєприпаси і снаряди; вибухові речовини; феєрверки.

КЛАС 14 Дорогоцінні метали та їхні сплави, вироби з дорогоцінних металів, або покриті ними, що не належать до інших класів; золотарські вироби, дорогоцінне каміння; годинники та інші хронометричні прилади.

КЛАС 15 Музичні інструменти.

КЛАС 16 Папір, картон і вироби з них, що не належать до інших класів; друкована продукція; матеріали для книжкових оправ; фотографії; канцелярські товари; клеї канцелярські і побутові; приладдя для художників; пензлі; друкарські машинки та канцелярське обладдя (крім меблів); навчальні матеріали (крім апаратури); пластмасові матеріали для пакування (що не належать до інших класів); друкарські шрифти; друкарські кліше.

КЛАС 17 Каучук, гутаперча, гума, азбест, слюда і вироби з них, що не належать до інших класів; пластмасові формовані матеріали на виробничі потреби; матеріали для конопачення, защільнювання, ізолювання; неметалеві гнучкі труби.

КЛАС 18 Ремíнь [вичинена шкіра], штучний ремíнь і вироби з них, що не належать до інших класів; шкури тварин; валізи і дорожні сумки; зонти і парасольки; тростини; ціпки, упряж і лимарні [шорно-сідельні] вироби.

КЛАС 19 Будівельні матеріали неметалеві; будівельні неметалеві жорсткі труби; асфальт, смола і бітум; неметалеві перемісні споруди [конструкції]; неметалеві пам’ятники.

КЛАС 20 Меблі, дзеркала, картинні рами; вироби (що не належать до інших класів) з дерева, кори, очерету, комишу, верби, рогу, кістки, слонової кістки, китового вуса, панцера черепах, черепашок, бурштину, перламутру, морської пінки і замінників цих матеріалів або з пластмас.

КЛАС 21 Домашнє або кухонне начиння і вмістини; гребінці і губки; щітки (крім пензлів); щіткові матеріали; знаряддя для чищення та прибирання; мочалки металеві; необроблене або частково оброблене скло (крім будівельного); вироби із скла, порцеляни та череп’яні, що не належать до інших класів.

КЛАС 22 Канати, мотузки, сітки, намети, навіси, брезент, вітрила, торби і мішки (що не належать до інших класів); набивкові матеріали (крім гумових і пластмасових); текстильна волоконна сировина.

КЛАС 23 Пряжа і нитки текстильні.

КЛАС 24 Тканини і текстильні вироби, що не належать до інших класів; ковдри, покривала; скатерки.

КЛАС 25 Одяг, взуття, наголовні убори.

КЛАС 26 Мереживо і вишиті вироби, стрічки і тасьми; ґудзики, гачки і петельки, шпильки і голки; штучні квіти.

КЛАС 27 Килими, рогожі, мати, лінолеум та інші покриви на підлогу; драпірувальні матеріали настінні (нетекстильні).

КЛАС 28 Ігри та іграшки; гімнастичні та спортивні товари, що не належать до інших класів; ялинкові прикраси.

КЛАС 29 М’ясо, риба, птиця, дичина; м’ясні екстракти; законсервовані, заморожені, сухі, несирі фрукти та овочі; желе, повидла, компоти; яйця; молоко та молочні продукти; харчові олії та жири.

КЛАС 30 Кава, чай, какао та замінники кави; рис; тапіока і саго; борошно та зернові продукти, хліб, кондитерські вироби; морозиво; цукор, мед, сироп мелясовий; дріжджі, пекарські порошки; сіль; гірчиця; оцет, приправи; прянощі; харчовий лід.

КЛАС 31 Зернові та сільськогосподарські, садівничі та лісові продукти, що не належать до інших класів; живі тварини; свіжі фрукти та овочі; насіння, живі рослини і квіти; корми; солод.

КЛАС 32 Пиво; мінеральні і газовані води та інші безалкогольні напої; фруктові напої і фруктові соки; сиропи та інші складники для готування напоїв.

КЛАС 33 Алкогольні напої (крім пива).

КЛАС 34 Тютюн; курильне приладдя; сірники.

П О С Л У Г И

КЛАС 35 Реклама; керування справами; ділове адміністрування; канцелярські роботи.

КЛАС 36 Страхування; фінансова діяльність; кредитно-грошові операції; операції з нерухомістю.

КЛАС 37 Будування; лагодження; встановлювання устаткoвання.

КЛАС 38 Зв’язок.

КЛАС 39 Транспорт; пакування і зберігання товарів; влаштовування подорожей.

КЛАС 40 Обробляння матеріалів.

КЛАС 41 Освіта, виховування; забезпечування навчання; розваги; влаштовування спортивних і культурних заходів.

КЛАС 42 Наукові або технологічні послуги та досліджування і розробки, що їх стосуються; послуги промислового аналізування та досліджування; розробляння та проектування комп’ютерної техніки і програмного статку.

КЛАС 43 Послуги щодо забезпечування харчовими продуктами і напоями, а також тимчасовим житлом.

КЛАС 44 Лікáрські [медичні] послуги; ветеринарні послуги; гігієнічне та косметичне обслуговування людей чи тварин; послуги в сільському господарстві, садівництві та лісівництві.

КЛАС 45 Правничі послуги; послуги щодо охорони майна та людей; персональні та соціальні послуги стосовно задоволення потреб людини, що їх надає третя сторона, що не належать до інших класів.