Последние новости

Внимание! Вступили в силу национальные стандарты ДСТУ 4163:2020 и ДСТУ ISO 22000:2019 01.09.2021
Внимание! Вступили в силу национальные стандарты ДСТУ 4163:2020 и ДСТУ ISO 22000:2019
Внимание! С 01.09.2021 г. вступили в силу национальные стандарты ДСТУ 4163:2020 и ДСТУ ISO 22000:2019. ДСТУ 4163:2020 «Государственная унифицированная система документации.
Президент поддержал запрет продажи лекарственных средств детям 16.08.2021
Президент поддержал запрет продажи лекарственных средств детям
Президент Украины Владимир Зеленский подписал Закон «О внесении изменения в статью 21 Закона Украины «О лекарственных средствах» относительно запрета продажи...
Минэкономики будет способствовать ускорению внедрения новых технических регламентов относительно медицинских изделий 13.08.2021
Минэкономики будет способствовать ускорению внедрения новых технических регламентов относительно медицинских изделий
Министерство экономики Украины сообщает об ускорении разработки и внедрения соответствующими государственными органами технических регламентов на основе актов законодательства Европейского Союза,...
Все новости

    fa48

МКТУ 10-2013

Т О В А Р И

КЛАС 1 Хімічні пpодукти, пpизначені для викоpистовування в пpомисловості, науці, фотогpафії, сільському господаpстві, садівництві та лісівництві; необpоблені синтетичні смоли, необpоблені пластмаси; добрива; хімічні речовини для гасіння вогню; препарати для термообробляння і паяння металів; хімічні речовини для консеpвування хаpчових пpодуктів; дубильні pечовини; клейкі pечовини на пpомислові потреби.

КЛАС 2 Фарби, політури, лаки; препарати-запобіжники корозії металів і руйнуванню деревини; барвники; протрави; необроблені природні смоли; листові і порошкові метали для художньо-декоративних робіт і друкування.

КЛАС 3 Вибілювальні препарати та інші речовини для прання; чистильні, лискувальні, знежирювальні та абразивні препарати; мило; парфуми, ефірні олії, косметика, лосьйони для волосся; зубні порошки і пасти.

КЛАС 4 Технічні мастила і оливи; мастильні матеріали; речовини для вбирання, змочування і пов'язування пилу; паливо (в тому числі моторний бензин) і світильні речовини; свічки, ґноти для освітлювання.

КЛАС 5 Фармацевтичні, ветеринарні препарати; гігієнічні препарати на лікáрські [медичні] потреби; дієтичні продукти і речовини на лікáрські [медичні] чи ветеринарні потреби, дитяче харчування; дієтичні добавки для людей і тварин; пластирі, перев'язувальні матеріали; матеріали для пломбування зубів і виготовляння зубних виліпків; дезінфікувальні засоби; препарати для нищення паразитів і шкідників; фунгіциди, гербіциди.

КЛАС 6 Звичайні метали та їхні сплави; металеві будівельні матеріали; перемісні металеві конструкції та споруди; металеві матеріали рейкових колій; неелектричні металеві канати і дріт; дрібні металеві вироби; металеві труби; сейфи; вироби із звичайних металів, що не належать до інших класів; руди.

КЛАС 7 Машини і верстати; двигуни (крім призначених для наземного транспорту); муфти, з'єднувачі, зчепи та передавачі (крім призначених для наземного транспорту); сільськогосподарське знаряддя, крім знаряддя з ручним рушієм; інкубатори для яєць; торговельні автомати.

КЛАС 8 Ручне знаряддя та інструменти; ножі, виделки, ложки; холодна зброя; бритви.

КЛАС 9 Наукові, морські, геодезичні, фотографічні, кінематографічні, оптичні, важильні, вимірювальні, сигналізаційні, контрольні (перевіряльні), рятувальні і навчальні прилади та інструменти; прилади та інструменти для передавання, перемикання, перетворювання, акумулювання, регулювання або контролювання електрики; апаратура для записування, передавання і відтворювання звуку або зображень; магнітні носії інформації, записові диски; компакт-диски, DVD та інші цифрові записові носії інформації; механізми для апаратів з передоплатою; касові апарати, рахувальні машини, засоби обробляння інформації, комп’ютери; комп’ютерні програмні засоби; пристрої для гасіння вогню.

КЛАС 10 Лікáрські [медичні], зокрема хірургічні та зубничі [стоматологічні], і ветеринарні прилади та інструменти, протези кінцівок, очей і зубів; ортопедичні вироби; матеріали для накладання швів.

КЛАС 11 Устаткoвання для освітлювання, нагрівання, виробляння пари, куховарення, холодження, сушіння, вентилювання, водопостачання та на санітарно-технічні потреби.

КЛАС 12 Транспортні засоби; засоби переміщування по землі, по воді, повітрям.

КЛАС 13 Вогнепальна зброя; боєприпаси і снаряди; вибухові речовини; феєрверки.

КЛАС 14 Дорогоцінні метали та їхні сплави, вироби з дорогоцінних металів, або покриті ними, що не належать до інших класів; золотарські вироби, дорогоцінне каміння; годинники та інші хронометричні прилади.

КЛАС 15 Музичні інструменти.

КЛАС 16 Папір, картон і вироби з них, що не належать до інших класів; друкована продукція; матеріали для книжкових оправ; фотографії; канцелярські товари; клеї канцелярські і побутові; приладдя для художників; пензлі; друкарські машинки та канцелярське обладдя (крім меблів); навчальні матеріали (крім апаратури); пластмасові матеріали для пакування (що не належать до інших класів); друкарські шрифти; друкарські кліше.

КЛАС 17 Каучук, гутаперча, гума, азбест, слюда і вироби з них, що не належать до інших класів; пластмасові формовані матеріали на виробничі потреби; матеріали для конопачення, защільнювання, ізолювання; неметалеві гнучкі труби.

КЛАС 18 Ремíнь [вичинена шкіра], штучний ремíнь і вироби з них, що не належать до інших класів; шкури тварин; валізи і дорожні сумки; зонти і парасольки; тростини; ціпки, упряж і лимарні [шорно-сідельні] вироби.

КЛАС 19 Будівельні матеріали неметалеві; будівельні неметалеві жорсткі труби; асфальт, смола і бітум; неметалеві перемісні споруди [конструкції]; неметалеві пам’ятники.

КЛАС 20 Меблі, дзеркала, картинні рами; вироби (що не належать до інших класів) з дерева, кори, очерету, комишу, верби, рогу, кістки, слонової кістки, китового вуса, панцера черепах, черепашок, бурштину, перламутру, морської пінки і замінників цих матеріалів або з пластмас.

КЛАС 21 Домашнє або кухонне начиння і вмістини; гребінці і губки; щітки (крім пензлів); щіткові матеріали; знаряддя для чищення та прибирання; мочалки металеві; необроблене або частково оброблене скло (крім будівельного); вироби із скла, порцеляни та череп’яні, що не належать до інших класів.

КЛАС 22 Канати, мотузки, сітки, намети, навіси, брезент, вітрила, торби і мішки (що не належать до інших класів); набивкові матеріали (крім гумових і пластмасових); текстильна волоконна сировина.

КЛАС 23 Пряжа і нитки текстильні.

КЛАС 24 Тканини і текстильні вироби, що не належать до інших класів; ковдри, покривала; скатерки.

КЛАС 25 Одяг, взуття, наголовні убори.

КЛАС 26 Мереживо і вишиті вироби, стрічки і тасьми; ґудзики, гачки і петельки, шпильки і голки; штучні квіти.

КЛАС 27 Килими, рогожі, мати, лінолеум та інші покриви на підлогу; драпірувальні матеріали настінні (нетекстильні).

КЛАС 28 Ігри та іграшки; гімнастичні та спортивні товари, що не належать до інших класів; ялинкові прикраси.

КЛАС 29 М’ясо, риба, птиця, дичина; м’ясні екстракти; законсервовані, заморожені, сухі, несирі фрукти та овочі; желе, повидла, компоти; яйця; молоко та молочні продукти; харчові олії та жири.

КЛАС 30 Кава, чай, какао та замінники кави; рис; тапіока і саго; борошно та зернові продукти, хліб, кондитерські вироби; морозиво; цукор, мед, сироп мелясовий; дріжджі, пекарські порошки; сіль; гірчиця; оцет, приправи; прянощі; харчовий лід.

КЛАС 31 Зернові та сільськогосподарські, садівничі та лісові продукти, що не належать до інших класів; живі тварини; свіжі фрукти та овочі; насіння, живі рослини і квіти; корми; солод.

КЛАС 32 Пиво; мінеральні і газовані води та інші безалкогольні напої; фруктові напої і фруктові соки; сиропи та інші складники для готування напоїв.

КЛАС 33 Алкогольні напої (крім пива).

КЛАС 34 Тютюн; курильне приладдя; сірники.

П О С Л У Г И

КЛАС 35 Реклама; керування справами; ділове адміністрування; канцелярські роботи.

КЛАС 36 Страхування; фінансова діяльність; кредитно-грошові операції; операції з нерухомістю.

КЛАС 37 Будування; лагодження; встановлювання устаткoвання.

КЛАС 38 Зв’язок.

КЛАС 39 Транспорт; пакування і зберігання товарів; влаштовування подорожей.

КЛАС 40 Обробляння матеріалів.

КЛАС 41 Освіта, виховування; забезпечування навчання; розваги; влаштовування спортивних і культурних заходів.

КЛАС 42 Наукові або технологічні послуги та досліджування і розробки, що їх стосуються; послуги промислового аналізування та досліджування; розробляння та проектування комп’ютерної техніки і програмного статку.

КЛАС 43 Послуги щодо забезпечування харчовими продуктами і напоями, а також тимчасовим житлом.

КЛАС 44 Лікáрські [медичні] послуги; ветеринарні послуги; гігієнічне та косметичне обслуговування людей чи тварин; послуги в сільському господарстві, садівництві та лісівництві.

КЛАС 45 Правничі послуги; послуги щодо охорони майна та людей; персональні та соціальні послуги стосовно задоволення потреб людини, що їх надає третя сторона, що не належать до інших класів.